Unsere Läden

Komm und schau Dir unsere Kollektion in einem unserer FEST-Läden oder -Verkaufsstellen an.

Amsterdam De Pijp
Amsterdam De Pijp

Navigeer direct naar de winkel


Van Woustraat 111
1074 AH Amsterdam
+31 (0)20 261 51 66
van.woustraat@festamsterdam.com


Maandag: 12:00 - 17:00

Dinsdag - woensdag: 10:00 - 19:00

Donderdag: 10:00 - 21:00

Vrijdag: 10:00 - 19:00

Zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 17:00

Boek gratis interieuradvies
Amsterdam West
Amsterdam West

Navigeer direct naar de winkel


De Clercqstraat 44
1052 NG Amsterdam
+31 (0)20 237 65 14
de.clercqstraat@festamsterdam.com


Maandag: 12:00 - 19:00
Dinsdag - woensdag: 10:00 - 19:00
Donderdag: 10:00 - 21:00
Vrijdag: 10:00 - 19:00
Zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 17:00

Boek gratis interieuradvies
Utrecht
Utrecht

Navigeer direct naar de winkel


Lange Jansstraat 12
3512 BB Utrecht
+31 (0)30 212 01 70
utrecht@festamsterdam.com


Maandag: gesloten
Dinsdag - zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 17:00

Boek gratis interieuradvies
Rotterdam
Rotterdam

Navigeer direct naar de winkel


Delftsevaart 26
3011 HL Rotterdam
+ 31 (0)10 2036462
rotterdam@festamsterdam.nl


Maandag: gesloten
Dinsdag - vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Antwerpen
Antwerpen

Navigeer direct naar de winkel


Steenhouwersvest 16
2000 Antwerp
+32 3 808 69 58‬
antwerpen@festamsterdam.nl


Maandag: gesloten
Dinsdag - zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Ghent
Ghent

Navigeer direct naar de winkel


Voldersstraat 70
9000 Gent
+32 (0)9 367 95 46
gent@festamsterdam.nl


Maandag - donderdag: 10:00 - 18:00
Vrijdag - zaterdag: 10:00 - 18:30
Zondag: 12:00 - 18:00*
*Eerste zondag van de maand

Boek gratis interieuradvies
Brussel
Brussel

Navigeer direct naar de winkel


6 Rue du Tabellion
1050 Brussel
+32 (0)2 742 36 65
brussel@festamsterdam.nl


Maandag - zaterdag: 10:30 - 18:30
Zondag: gesloten

Boek gratis interieuradvies
Learn more about FEST!

We believe beautiful things shouldn't cost the earth. But the fact is: they often do. That's why we're eager to continuously better ourselves. For a better world.