Onze winkels

Kom onze collectie bekijken in een van onze FEST-winkels of wederverkopers.

Amsterdam West
Amsterdam West

De Clercqstraat 44
1052 NG Amsterdam
Plan route
+31 (0)20 237 65 14
de.clercqstraat@festamsterdam.com


Maandag: 12:00 - 18:00
Dinsdag - vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 18:30
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Amsterdam De Pijp
Amsterdam De Pijp

Van Woustraat 111
1074 AH Amsterdam
Plan route
+31 (0)20 261 51 66
van.woustraat@festamsterdam.com


Maandag: 12:00 - 18:00
Dinsdag - vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 18:30
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Utrecht
Utrecht

Lange Jansstraat 12
3512 BB Utrecht
Plan route
+31 (0)30 212 01 70
utrecht@festamsterdam.com


Maandag: gesloten
Dinsdag - vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 18:30
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Rotterdam
Rotterdam

Delftsevaart 26
3011 HL Rotterdam
Plan route
+ 31 (0)10 2036462
rotterdam@festamsterdam.nl


Maandag: 12:00 - 18:00
Dinsdag - vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: 10:00 - 18:30
Zondag: 12:00 - 18:00

Boek gratis interieuradvies
Antwerpen
Antwerpen

Steenhouwersvest 16
2000 Antwerp
Plan route
+32 3 808 69 58‬
antwerpen@festamsterdam.nl


Maandag: gesloten
Dinsdag - zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 18:00

Nationale Feestdag (21 Juli): Gesloten

Boek gratis interieuradvies
Gent
Gent

Voldersstraat 70
9000 Gent
Plan route
+32 (0)9 367 95 46
gent@festamsterdam.nl


Maandag - zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: 12:00 - 18:00*
*Eerste zondag van de maand

Nationale Feestdag (21 Juli): Gesloten

Boek gratis interieuradvies
Brussel
Brussel

6 Rue du Tabellion
1050 Brussel
Plan route
+32 (0)2 742 36 65
brussel@festamsterdam.nl


Maandag - zaterdag: 10:30 - 18:30
Zondag: gesloten

Nationale Feestdag (21 Juli): Gesloten

Boek gratis interieuradvies
Meer weten over ons FEST?

Mooie dingen zouden niet ten koste moeten gaan van de wereld. Maar vaak is dat wel het geval. Daarom willen we onszelf continu verbeteren. Voor een betere wereld.